Zapraszamy Państwa na rejsy po Wiśle królowej polskich rzek. Dolina Wisły w rejonach Sandomierza jest szczególnie urokliwa. Bogata roślinność, siedliska dzikiego ptactwa dają okazję do kontaktu z nieskażoną przyrodą. Historyczny obszar Ziemi Sandomierskiej, bogaty w znane i ważne dla naszej historii i kultury miejsca dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, które przez lata cieszą się zainteresowaniem naszych pasażerów.

Dbając o naszych małych pasażerów przygotowaliśmy szereg niespodzianek, które urozmaicą rejs statkiem. Dzieci podczas rejsu mogą stanąć za sterem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z kapitanem, posterować statkiem pod jego nadzorem. Często na statku można być świadkiem ceremoni pasowania na marynarza przeprowadzanej przez kapitana, za które pasażerowie otrzymują pamiątkowy dyplom z pieczątką pirata.

rejs spacerowy po Wiśle Statkiem Maria

Standardowe rejsy spacerowe po Wiśle

Czas trwania rejsu: standardowe rejsy 30 minut
Dostępne są rownież rejsy 45 min i 1 godzinne

Podczas rejsu odsłania się panorama Sandomierza, miasta położonego na wysokiej skarpie. Widok ten zachwyca i jest tematem dzieł malarzy i poetów. Urzekaja strzeliste wieże kosciołów, majestatyczna bryła Collegium Gostomianum. Rejs trwa zazwyczaj pół godziny. Kwadrans w dół i w górę Wisły, łącznie pięć i pół kilometra rejsu statkiem rzeką Wislą w Sandomierzu.

Ślub i zaręczyny na statku Maria Sandomierz

Rejsy okolicznościowe i przyjęcia

Czas rejsu: do uzgodnienia

Zapraszamy na pokład wszystkich, którzy chcą uczcić jakas szczególną okazję. Częstymi gośćmi na statku sa nowożeńcy - mówią, że to przynosi szczęscie. Spotkania towarzyskie, imieniny, imprezy integracyjne mają na wodzie szczególny urok, a każde danie wyśmienicie smakuje. Zapraszamy.

wycieczka statkiem Maria

Grupy zorganizowane

Czas trwania rejsu: 30 minut

Nasze statki - Maria, Bena i Syrenka są przeznaczone do przewozu łącznie 325 pasażerów. Prowadzimy usługi dla grup szkolnych, studentów, emerytów oraz osób niepełnosprawnych. Prosimy o rezerwację grup pod numerem: 0603591485 lub 781190098

Ceny rejsów:

Rejsy 30 minutowe:

Dorośli - 14zł
Dzieci - 10zł

Rejsy 45 minutowe:

Dorośli - 20zł
Dzieci - 14zł

Rejsy 1 godzinne:

Dorośli - 26zł
Dzieci - 19zł